VHF K5 KAZIYICI

VHF K5 KAZIYICI

K5 – YENİ JENERASYON

K5, geniş kullanım alanına sahip beş eksenli kuru kazıma makinesidir.  Stabil yapısı sayesinde muhteşem kazıma sonuçlarını garanti eder.

Otomatik frez değiştirici ve pratik aksesuar çekmecesi gibi pek çok avantajlı özelliği, K5 Impression ile çalışmayı hızlı ve verimli hale getirir.

5 Eksen              1 Blok              16 Frez

  • B aksı ± 35 derece

 

40 mm’ye Dek Blok Kazıma

K5 çok çeşitli malzemeleri kazımanıza imkân tanır: mum, plastik, model alçısı, zirkonyum oksit, kompozit, kobalt-krom bazlı değerli olmayan alaşımlar.

 

Tek Döküm Cihaz Yatağı

Beş taraftan kapalı döküm gövde titreşimleri emerek tüm makinenin stabilitesini garanti eder. Buna ilaveten, x, y ve z eksenlerindeki takviyeli doğrusal kızaklarla birlikte, iki noktadan monteli B ekseni tüm eksen sisteminin rijitliğini daha da artırır. Böylece her zaman birinci sınıf kazıma sonuçları elde edersiniz.

Aksesuarlar İçin Pratik Çekmece

Pratik çekmecesi sayesinde frezleriniz ve bloklarınız iyi muhafaza edilir ve her an el altında bulunur. Çekmecede ayrıca frez bölmesi (ATB) bulunur. Numaralandırılmış 30 slot DentalCAM yazılımı tarafından yönetilir.

 

ÖZELLİKLER

Simultane çalışabilen 5 eksen

Üç adet doğrusal x, y, z aksı ve iki adet dönel aksı sayesinde çok ve çeşitli kazıma olanağı sağlar.

± 35 DERECEYE KADAR DÖNÜŞ AÇISI

Olağanüstü dönüş açısına sahip B ekseni, K5’i diş laboratuvarları için olduğu kadar prostodonti  ve implantoloji için de elverişli kılar.

Otomatik 16 Frez Değiştirici

İhtiyaç duyulan frezlere ilaveten, frez değiştiriciye farklı frezler takabilirsiniz. Böylece frez aşınsa bile kesintiye uğramadan çalışmaya devam edebilirsiniz. Elmas kaplı uçların kullanımı için haptik frez ölçümü vardır.

Güçlü ve Yüksek Hassasiyete Sahip Senkron Spindle

4 katlı hibrit seramik bilyeli rulman ve sürekli yük altında 300W’lık güç ile iyi dengelenmiş tork aralığı.

Sofistike Koruyucu Mekanizmalar

Ön kapakta kazıma esnasında tehlikeli bölgeyi koruyan otomatik emniyet kilidi bulunur. Havayı hapseden entegre çalışma haznesi sayesinde, cihazın mekanik aksamları tozdan korunur ve yıpranma payı en aza iner.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.

WhatsApp chat