HAKKIMIZDA

Home / HAKKIMIZDA

 

 

Hakkımızda
________________________________________

ÇATAK DİŞ DEPOSU İTH. İHR. SAN. LTD. ŞTİ., dental alanda Türkiye genelinde 20 yılı aşkın süredir faaliyet gösteren, köklü bir firmadır. Alanında yaptığı yenilikçi çalışmalar, uluslararası araştırmalar ve anlaşmalar sonucunda yüksek kalitede ürünler içeren firmaların Türkiye distribütörlüğünü bünyesine katmıştır. Merkezi Ankara’da bulunan firmamız, İstanbul, İzmir ve Adana’daki şubeleri ile tüm Türkiye’yi kapsayan bir satış ve hizmet ağına sahiptir.

Deneyimli ve dinamik kadrosu, müşteri memnuniyetine verdiği önem, zengin ürün yelpazesi ve yeniliklere gösterdiği önem sayesinde dental sektörün öncü kurumları arasında yer almayı başarmıştır.

Devlet ve üniversite hastaneleri başta olmak üzere tüm özel sağlık kurum ve kuruluşları ile dental laboratuvarlara, ulusal – uluslararası standartlar ve yasal mevzuatlar çerçevesinde, dental alanda cihaz ve sarf malzemeleri temin eden ve cihazlarla ilgili satış sonrası servis (bakım/onarım) hizmeti sağlayan bir firmadır.

ÇATAK DİŞ DEPOSU, ürün teslimatında zamanın öneminin bilincinde ve zamanla yarış hâlindedir. Firmamız, ürünün ithalatından satışına kadar kendisine düşen görevi yerine getirmek konusunda gerekli bilgi ve beceriye fazlası ile sahiptir.

Firmamız, özgün ve güvenilir ürünler sunarak, kullanıcıların enerji ve zamanlarını yalnızca üretime adamaları felsefesini benimsemiştir.

ÇATAK DİŞ DEPOSU, yaşamlarını ve uğraşlarını başkalarının yaşamlarını iyileştirmeye adayanların çözüm ortağı olmak arzusundadır.

 

Vizyonumuz
________________________________________

Kullanıcı odaklı kalite ilkesi ile tam bir memnuniyet sağlayacak, yasalar ve kalite gereklerine uygun, en yüksek kalitede dental tıbbi ürünlerin satışını gerçekleştirmektir.

 

Misyonumuz
________________________________________

• Müşterilerimiz ve çalışanlarımızla ihtiyaçları anlamaya, doğru çözümler üretmeye ve memnuniyete dayalı, mutlaka başarmayı hedefleyen bir ortalık kurmak.

• Çalışanlarımızın kariyer ve yaşam hedeflerini doğru anlayarak bu hedeflere ulaşabilmeleri için gerekli yatırımları yapmak.

• Müşterilerimizin bireysel ve kurumsal ihtiyaçlarını doğru anlayarak en doğru ürünlerle hedeflerine ulaşmalarına katkı sağlamak.

• Çalışanlarımız ve müşterilerimiz ile yarattığımız başarı ve memnuniyeti hissedarlarımız için kazanca dönüştürmek.

WhatsApp chat