DEXIS OP 3D Dijital X-ray

DEXIS™ OP 3D™, Tüm dental görüntüleme iş akışı boyunca kullanımı kolay özellikler sağlayan eksiksiz bir X-ray platformudur. Çok yönlü görüntüleme programları ve sezgisel kullanıcı arayüzü ile DEXIS OP 3D, farklı konfigürasyonlarında genel diş hekimlerinden ortodontistlere ve çene cerrahlarına kadar çeşitli kullanıcılar için görüntüleme mükemmelliği sunar.

Değişen ihtiyaçlar için bir platform

Çok yönlü görüntüleme programları ve sezgisel kullanıcı arayüzü ile DEXIS OP 3D, farklı konfigürasyonlarında genel diş hekimlerinden ortodontistlere ve maksillofasiyal cerrahlara kadar çeşitli kullanıcılar için görüntüleme mükemmelliği sunar.

DTX Studio™ paketi, diş hekimliği muayenehanenizdeki veya laboratuvarınızdaki cihazları ve teknolojileri tek bir platformda birbirine bağlar.

Öne Çıkan Özellikleri

GENEL BAKIŞ

Hızlı görüntü incelemesi için QUICKcompose™, taramanın ardından otomatik olarak görüntülenir

Yapılandırılabilir cihaz platformu: Panoramik, Sefalometrik ve 3D görüntüleme

Optimize edilmiş görüntüleme iş akışları

Verimlilik için tasarlandı

DEXIS OP 3D’nin her özelliği muayenehane verimliliğini artırmak için tasarlanmıştır. Kolay hasta konumlandırma sistemi ve sezgisel grafik kullanıcı arayüzü ile cihazın taramaya hazırlanması hızlıdır. Tüm görüntüleme protokolleri muayenehane iş akışları için optimize edilmiştir.

Sezgisel tasarım

Tüm işlevler, muayenehanenin yerel ağı üzerinden dizüstü bilgisayarınız veya PC’niz aracılığıyla zaman kazandıran bir şekilde kolayca ve sezgisel olarak kontrol edilebilir. Cihaz üzerinde sadece hasta pozisyonu ayarlanır.

TEKNİK BİLGİLER

3D

  • 3D için 4 çözünürlük (Düşük Doz Teknolojisi™ (LDT), Standart, Yüksek, Endo) Metal Artefakt Azaltma (MAR) teknolojisi ile birlikte
  • 4 adet önceden tanımlanmış hacim: 5×5, 6×9, 9×11 ve (isteğe bağlı) 9×14 cm –
  • SMARTVIEW™ 2.0 sayesinde hacimler serbestçe konumlandırılabilir ve pozlamadan önce 5 ila 9 cm arasında 5 mm’lik adımlarla yüksekliği ayarlanabilir, böylece toplamda 36 olası FOV boyutuna ulaşılır.

Panoramic

  • Hızlı Tarama – Sadece 9 saniyede 2D panoramik görüntüleme
  • Optimum panoramik görüntü katmanını otomatik olarak sağlamak için ORTHOfocus™ özelliği
  • Yoğun bir muayenehanenin günlük ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik panoramik programlar

Cephalometric

  • Hızlı sefalometrik görüntüleme tarama süreleri ve minimum dozla mükemmel görüntü kalitesi için ayarlanabilir alan boyutlarına sahip yenilikçi ve patentli ORTHOceph™ Plus tasarımı

DEXIS OP 3D klinik ihtiyaçlarınızla birlikte büyüyebilir

DEXIS OP 3D, muayenehanenizin ihtiyaçlarıyla birlikte büyümesine olanak tanıyacak şekilde yükseltilebilir olarak tasarlanmıştır. Sefalometrik veya 3D görüntüleme özellikleri daha sonra da eklenebilir.

ÖZELLİKLER

Önceden tanımlanmış dört 3D hacim çapı ve hacim boyutunu özelleştirme imkanı

DEXIS OP 3D’nin önceden tanımlanmış dört FOV’u gerçek klinik ihtiyaçlara dayanır ve yüksekliği ayarlanabilir. FOV 5×5 endo çözünürlüğü ile tek diş ve lokalize teşhis için optimize edilmiştir. FOV 6×9, alt veya üst çeneyi tarama olanağı sunarken, FOV 9×11 her ikisini de birleştirir. En büyük FOV 9×14 ile TMJ’ler gerçekleştirilebilir.

Metal Artefakt Azaltma (MAR): Optimum görüntü kalitesi sağlamak için Metal Artefakt Azaltma (MAR), DEXIS OP 3D’nin tüm FOV boyutları ve çözünürlüklerinde etkinleştirilir. MAR, endodonti ve implant planlamasından maksillofasiyal görüntülemeye kadar tüm vakalarda yardımcı olmak için optimize edilmiştir.

PAN

Otomatik olarak seçilen optimum katmana sahip panoramik görüntüler - ORTHOfocus

Klinik ihtiyaçlarınıza uygun programlar: Standart, pediatrik ve segmentli panoramikler ile bitewing ve lateral-TMJ programları, yoğun bir muayenehanenin panoramik görüntüleme ihtiyaçlarını karşılamak için dahil edilmiştir. ORTHOfocus özelliği ile optimum panoramik görüntü katmanı otomatik olarak elde edilir ve hastanın affedici bir şekilde konumlandırılmasını sağlar. Sonuç, her seferinde tutarlı görüntü kalitesidir.

Pediatrik panoramik program, klinik olarak uyarlanmış bir görüntü katmanına ve azaltılmış görüntü yüksekliğine sahiptir.

Bitewing programı, ağız içi bitewing görüntülemeye hızlı ve kolay bir alternatif sağlar.

TMJ programı, temporomandibular eklemlerin açık veya kapalı ağızla yanal görünümünü sağlar.

CEPH

Tüm klinik ihtiyaçlarınız için sefalometrik görüntüleme

DEXIS OP 3D’nin yenilikçi, patentli ORTHOceph Plus tasarımı, sefalometrik görüntüleme iş akışını yeni bir seviyeye taşıyor. DEXIS OP 3D, ayarlanabilir alan genişliklerine sahip lateral ve pediatrik lateral projeksiyonlar, posterior-anterior (PA) projeksiyonlar ve karpus (karpus tutucu isteğe bağlıdır) görüntüleme gibi gerekli tüm protokolleri hızlı tarama süreleri ve minimum doz ile sağlar. Tüm bunlar sezgisel bir grafik kullanıcı arayüzü ve sorunsuz iş akışları sağlamak için otomatik sensör hareketleri ile birleştirilmiştir.

Lateral sefalometrik görüntüler, yumuşak doku sınır çizgisinin olağanüstü görünürlüğü ile zengin anatomik ayrıntılar sağlar.

Doza duyarlı pediatrik hastalar için azaltılmış yükseklik ve minimum radyasyon maruziyeti ile pediatrik lateral görüntüler.

PA sefalometrik görüntüler, güçlü özel X-ışını kaynağı sayesinde mükemmel ayrıntılar sunar.

Hasta yaşını ve büyümesini belirlemek için karpus görüntüleme (isteğe bağlı) bilgileri.

Ayarlanabilir 16 ila 26 cm alan genişliği ile yetişkin ve pediatrik hastalar için lateral sefalometrik programlar.

DOKÜMANLAR

Detaylı Bilgi Alın

İhtiyaçlarınız İle İlgili
Bizimle İletişime Geçebilirsiniz.

Projeniz / ihtiyaçlarınız ile ilgili bizimle iletişime geçin, formu doldurun size ulaşalım.