Diğer Sarf Malzemeleri

Sunshine Sonsuz Elmas Separe 0,30 mm

Kırılmaya karşı dirençli yapısı sayesinde uzun süre kullanılır. Porselen kron köprü çalışmalarında tesviye aşamasında kullanılan sinter tipinde elmas separedir. Ayarlanabilir boyutlarıyla madde kaybını minimuma indirir.

Özel mandren sistemiyle balansa neden olmaz.

Orijinal Alman malıdır.

Renk Seçenekleri: Sarı – Kırmızı – Yeşil

Meto N Porselen Metali

Ni – Cr bazlı porsele metalidir. Yüksek kalitesi sayesinde korozyon yapmaz.

Meto C İskelet Metali

Cr – Co bazlı iskelet protez metalidir. Yüksek kalitesi sayesinde korozyon yapmaz ve istenilen parlaklığı en iyi şekilde sağlar.

Keystone Gece Plağı

0.40,0.60,0.80,0,120,0,150’lik plak çeşitleri vardır. İnsan sağlığını tehdit edecek herhangi bir materyal içermemektedir. Sert-yumuşak ve bas plak için ve ortodonti için özel sert plakları mevcuttur.

İndüksiyon Potası

İndüksiyon cihazlarında kullanılan manyetik etki ve yüksek sıcaklıklara dirençli olan porselen alaşımlı bir potadır. Hassas yüzeyi metalin yapışmamasını ve kolayca temizlenmesini sağlar.

Ker Kızaklı Pota

Porselen alaşımı sayesinde uzun süre kırılmadan döküm yapılabinilir. Özel yapısı ile metal üzerine yapışmadan kolayca temizlenebilinir.

Degussa Pota

Porselen alaşımı sayesinde uzun süre kırılmadan döküm yapılır. Mikrotek ve Degussa tip santrifüjlere uygundur. Özel yapısı sayesinde metal üzerine yapışmadan kolayca temizlenebilinir.

İhtiyaçlarınız ile ilgili
bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Formu doldurun size ulaşalım.