Hakkımızda

Çatak Diş 1990 yılında Ankara’da kurulan dental alanda Türkiye genelinde 30 yılı aşan tecrübemiz ve İstanbul, İzmir, Adana şubelerimiz ile faaliyet gösteren, köklü bir firmayız. Dijital diş hekimliğinin Türkiyedeki öncü firmalarındanız.

Kurulduğumuzdan günümüze diş teknisyenleri, diş hekimleri ve laboratuvarlar için yüksek teknolojiye sahip dental ürünler, genç, dinamik ve donanımlı ekibimiz ile birlikte dental sektörün daima bir adım önünde ilerliyoruz, hayallerimizi gerçeğe dönüştürüyoruz. Hedefimiz ise; global bir marka olma yolunda ilerlerken sizlere de her daim aynı heyecanı yaşatabilmek.

Neredeyiz?

Merkezi Ankara’da bulunan firmamız; İstanbul, İzmir ve Adana’da bulunan şubeleriyle tüm Türkiye’yi kapsayan bir satış ve hizmet ağına sahiptir. Devlet ve üniversite hastaneleri başta olmak üzere tüm özel sağlık kurum ve kuruluşları ile dental laboratuvarlara; ulusal-uluslararası standartlar ve yasal mevzuatlar çerçevesinde dental cihaz ve sarf malzemeleri temin etmekte ve cihazlarla ilgili satış sonrası servis (bakım/onarım) hizmeti sağlamaktadır.

Prensiplerimiz

Deneyimli ve dinamik kadrosu, müşteri memnuniyetine verdiği önem, zengin ürün yelpazesi ve yeniliklere ayak uydurma prensibi sayesinde dental sektörde önemli bir yer edinen Çatak Diş Deposu, müşteri memnuniyeti açısından rakip tanımamaktadır. 

Ürün teslimatında zamanın öneminin bilincinde ve her zaman zamanla yarış hâlinde çalışmayı ilke edinmiş olan firmamız, satış sonrası eğitim ve teknik destek sağlama konusunda da hassas çalışma prensiplerine sahiptir. 

Bu bağlamda, uzun yıllardır sektörde yer alan bir kurum olarak ürünün ithalatından satışına kadar kendisine düşen görevi yerine getirmek konusunda gerekli bilgi ve beceriye fazlasıyla sahip ve sektörün tüm hassasiyetlerine hâkimdir.

Firmamız kullanıcılara özgün ve güvenilir ürünleri en uygun yöntemlerle sunup enerji ve zamanlarını yalnızca üretime adamaları noktasında boşluk bırakmayarak, global pazarda rekabet güçlerini arttırmalarına destek vermektedir.

ÇATAK DİŞ DEPOSU, yaşamlarını ve uğraşlarını başkalarının yaşamlarını iyileştirmeye adayanların çözüm ortağıdır.

İDEX FUARINDAYDIK!

İhtiyaçlarınız İle İlgili
Bizimle İletişime Geçebilirsiniz.

Projeniz / ihtiyaçlarınız ile ilgili bizimle iletişime geçin, formu doldurun size ulaşalım.