TARAYICILAR

Çatak Diş Deposu

Diş tasarımı ve ölçüsü için kullanılan dental tarayıcılar, daha başarılı sonuçlar verir. Bu alandaki ihtiyaçlar doğrultusunda artık son teknoloji donanımına sahip cihazlar geliştirilmiştir. Protez diş, lamine veya porselen diş gibi işlemlerde hastanın ağzından ölçü almak ve dişlerin üretiminde kullanılacak kalıplar için laboratuvara gönderilmesi için önemli bir işlev görürler. Gelen materyaller ve ölçüler ile birlikte istenen tasarım 3 boyutlu olarak bakılabilir. En ufak ayrıntısı yakından incelenebilir. 

Dental Tarayıcı Özellikleri

Ağız içi tarama diş hekimlerine yapılması gereken işleme dair önemli sonuçlar verir. Zirkon altyapılar, implant barlar, implant üzerinde porselen köprüler ve protezleri dijital ortamda gösterirler. Tek ve çift kameralı seçenekleri vardır. Her bir seçeneği yüksek çözünürlük sunar. Dokunmatik ekranlıdır. Monokrom ve renkli doku taraması, kalıp taraması, artikülatör taramasi, selektif kamera modları, Hili motor kumandası, mikron hassasiyeti vardır. Bazılarında projektör seçeneği de olabilir. Ürünle birlikte kullanılacak aksesuarlar da yer alır. Tüm bu özellikleri sayesinde herhangi bir kayba uğramadan tasarımları oluştururlar. 

Laboratuvarlar İçin Dental Tarayıcılar

Diş kliniklerinden gelen diş tasarımı ölçüleri, özel yazılım sistemine sahip dental tarayıcı sayesinde istenen formuna getirilir. Eğer herhangi bir yanlışlık olursa da sistem bunu bildirir. Bu şekilde yanlış bir işlem yapılması mümkün olmaz. Gerçekn renk dokusu da sağlanır. Akıllı boşluk doldurma sistemleriyle hata payını ortadan kaldırırlar. Bu sistemleri laboratuvarlar kadar diş kliniklerinde de kullanabilirsiniz. Bu şekilde ölçüm veya önizleme gibi konularda zaman kaybetmeden işlem gerçekleştirilir. Daha konforlu bir süreç geçirilir. 

Dental Model Tarayıcı Siparişi

Diş klinikleri ya da laboratuvarlar için en önemli markalar ile çalışan Çatak Diş Deposu’nda Smartoptics Vinyl HR, Smartoptics Vinyl UXD ve Smartoptics Vinyl Open Air seçenekleri bulunur. Çözünürlük, ölçüm alanı ve hassasiyeti her birinde değişiklik gösterir. Yüksek çözünürlükleri ile ayrıntılı doğruluk sunarlar. Yüksek kontrastlı renk sağlanır. Hedef belirlemeyle hızlı bir çalışma da ortaya çıkar. Dakikaları geçmeyecek şekilde sonuca ulaşabilirsiniz. SecondDie özellikleri sayesinde monokrom ve renkli tarama sistemlerine de sahiptirler. Dental tarayıcılar için en kalite seçenekler arasında yer alan bu sistemleri Çatak Diş Deposu’ndan online olarak sipariş verebilirsiniz. 

İhtiyaçlarınız İle İlgili
Bizimle İletişime Geçebilirsiniz.

Projeniz / ihtiyaçlarınız ile ilgili bizimle iletişime geçin, formu doldurun size ulaşalım.