FOCUS X-ray Üniti

DEXIS™ FOCUS™ röntgen ünitesinin yenilikçi Anti-Sürüklenme Mekanizması ile desteklenen pratik tasarımı, titiz modern diş bakımı için kararlı ve sağlam bir kullanılabilirlik sağlar. Üç kol uzunluğu, onu herhangi bir uygulama için mükemmel bir röntgen haline getirir ve kısa pozlama süreleri hasta dozunu en aza indirir.

En İyi Haliyle Ağız İçi Röntgen Görüntüleme.

Yenilikçi Anti-Drift Mekanizması ile desteklenen FOCUS™ ünitesinin pratik tasarımı, titiz modern diş bakımı için kararlı ve sert kullanılabilirlik sağlar. Üç kol uzunluğu, onu herhangi bir uygulama için mükemmel bir röntgen haline getirir ve kısa pozlama süreleri hasta dozunu en aza indirir.

  • Üç farklı kol uzunluğu, yerleşim düzeni ne olursa olsun FOCUS’u her türlü uygulama için mükemmel bir röntgen haline getirir
  • Kısa maruz kalma süreleri
  • Verimli maruz kalma, hasta dozunu en aza indirirken başarılı görüntüleme sağlar
  • ADM (Sürüklenme Önleme Mekanizması), kaymayı ve yeniden konumlandırma ihtiyacını ortadan kaldırır
  • Dahili otomatik doz göstergesi (DAP)
  • Attractive design
  • Yetişkin ve pediatrik dişler için önceden programlanmış ayarlar
  • Çeşitli koniler mevcuttur

Öne Çıkan Özellikleri

GENEL BAKIŞ

Hastanıza Odaklanın

FOCUS, en işlevsel haliyle intraoral X-ray görüntülemeyi temsil eder. Özünde, FOCUS X-ray, güvenilir, hassas diş teşhisi için uzmanların tercihidir.

FOCUS X-ray son derece kararlıdır, ancak şaşırtıcı derecede hafiftir ve kullanımı kolaydır. Tek elle sorunsuz bir şekilde konumlanır. Hareket, durmasını istediğinizde durur; kayma veya yeniden konumlandırma olmaz. Bu istisnai stabilite, makas kolundaki ADM’nin (Sürünme Önleme Mekanizması) bir sonucudur. Bu yenilikçi tasarım, klinik olarak doğru görüntüler elde etmek için gerekli olan konumlandırmadan sonra tam hareketsizlik sağlar.

Üç farklı kol uzunluğu seçimi, FOCUS’u her muayenehane için mükemmel bir X-ışını haline getirir. Uzun kol erişimi, FOCUS X-ray’in her zaman ihtiyaç duyulan yerde, hastaya yakın olmasını sağlar. Zorlu düzenlere sahip diş muayenehanelerinde görüntü çekmek de kolay ve kullanışlıdır.

Güvenilir Pozlama, Kesin Sonuçlar

Tüm ağız içi röntgen üniteleri aynı değildir. Son derece hassas FOCUS X-ray jeneratörü, istenen pozlama ayarlarına hızlı ve doğru bir şekilde ulaşır. Bu, her zaman güvenli bir pozlama ve tekrarlanabilir görüntü kalitesi sağlar. DAP ekranı (Doz Alanı Ürünü), her hasta için doz izleme sağlar.

FOCUS X-ray’i seçmek, hastalarınızla ilgilenmek anlamına gelir. Yüksek frekanslı ağız içi DC X‑ray ünitesi olarak FOCUS, hasta dozunu mutlak minimumda tutarken başarılı görüntüler sağlayan verimli bir pozlama sağlar. DC ayrıca kısa ve sabit radyasyon gerektiren dijital görüntüleme için tercih edilen seçimdir.

Kompakt Tasarımda Uzun Ömürlü Performans

FOCUS X-ray, tüm pozlama ayarlarında yüksek tüp akımı (7mA) ile maksimum X-ışını gücü kullanabilir ve kısa pozlama sürelerinin kullanılmasına izin verir. Yüksek anot ısı depolama kapasitesi, tüpün uzun hizmet ömrü anlamına gelir. FOCUS X-ray’in normal kullanımda ısı kapasitesinin yakınında bile çalışmasına gerek yoktur. FOCUS ağız içi röntgen, ihtiyaç duyulduğu sürece kesintisiz olarak çalıştırılabilir.

Birinci sınıf bileşenler ve hassas üretim, her yıl güvenilir performansı garanti eder. FOCUS ağız içi röntgen cihazında kullanılan mekanik ve elektronik tasarımların kalitesi kendi sınıfındadır.

FOCUS X-ray montaj sisteminin az yer kaplaması, duvarda sıradan bir X-ray ünitesinden daha az alan gerektirir. Standart bir duvar montajı veya kabin montajı, FOCUS X-ray’in her türlü oda kurulumuna kurulmasına olanak tanır. FOCUS X-ray ile ofis alanınızı daha verimli kullanın!

 

ÖZELLİKLER

ADM (Sürüklenme Önleme Mekanizması)

Hareket, durmasını istediğinizde durur; kayma veya yeniden konumlandırma olmaz. Bu istisnai kararlılık, ADM’nin (Sürüklenme Önleme Mekanizması) bir sonucudur.

Hassas 7 elemanlı cam optik lens, olağanüstü görüntü kalitesi üretir ve görüntü bozulmasını önlemeye yardımcı olur. Kamera ayrıca, görüntülerin doğal renk tonlarında görüntülenmesini sağlamaya yardımcı olacak şekilde optimize edilmiştir.

Otomatik Doz Göstergesi (DAP)

Dahili doz DAP (Doz Alanı Ürünü) ekranı, hasta güvenliğini kolayca artırmak için tasarlanmış mükemmel bir çözümdür. Doz ekranı, hem bireysel hastalar için doz izleme hem de daha uzun süreli kayıt sağlar. Doz hesaplanır ve FOCUS kontrol panelinde her pozlamadan sonra net bir şekilde gösterilebilir.

Önceden Programlanmış Ayarlar

Çok net ve kullanıcı dostu bir uzaktan kumanda işinizi kolaylaştırır. Hem yetişkin hem de pediatrik dişlerin tüm alanları için önceden programlanmış maruz kalma ayarları içerir.

Ödün Vermeyin

Uygulamanız için ideal konfigürasyonu seçin – herhangi bir tavizle yetinmeyin. FOCUS Röntgeninizi, daha kolay kullanım için ek bir kontrol paneli veya uzaktan pozlama düğmesiyle genişletin.

 

Röntgeninizin klinik ihtiyaçlarınıza en uygun olduğundan emin olmak için çeşitli konlardan birini seçin.

TEKNİK BİLGİLER

DOKÜMANLAR

Detaylı Bilgi Alın

İhtiyaçlarınız İle İlgili
Bizimle İletişime Geçebilirsiniz.

Projeniz / ihtiyaçlarınız ile ilgili bizimle iletişime geçin, formu doldurun size ulaşalım.