i-CAT FLX V-Serisi

Konik Işınlı 3D Görüntüleme.i-CAT FLX V Serisi üç maksimum görüş alanı (FOV) sunar: V8, V10 ve V17. Bu boyutlar dahilinde, hastanın acil ihtiyacına göre yalnızca ilgilenilen alanı yakalamak için tarama yüksekliğini ölçeklendirme veya daraltma seçeneğine sahipsiniz. Sistem ayrıca gelişmiş düşük doz görüntüleme seçenekleri, özel geleneksel 2D panoramik özellikler ve zengin özelliklere sahip tedavi planlama yazılımı sunar.

Her üç model de sınıfının lideri performansa sahipken seçim yapmak zor.

i-CAT FLX V8 – 8 cm x 5 cm ila 8 cm x 8 cm FOV’lara sahip bu sistem diş hekimlerine uygundur Survey, implant, oral cerrahi ve endodonti için belirli tedavi alanlarını yakalamak isteyenler.

i-CAT FLX V10 – V10, 16 cm D x 10 cm Y’ye kadar maksimum ve ölçeklenebilir bir FOV sunar, yardımcı olur daha büyük vakalara ve hava yolu veya TME analizine genişlediğinizde.

i-CAT FLX V17 – 23 cm D x 17 cm Y’ye kadar maksimum FOV ile V17 en çok Genellikle ortodonti, ağız çene cerrahları ve ağız radyologları tarafından.

GENEL BAKIŞ

i-CAT FLX V17

En geniş klinik uygulama yelpazesine uyum sağlamak üzere tasarlanan V17, V Serisi seçenekleri arasında en esnek olanıdır. V17, 23 cm x 17 cm’ye kadar maksimum ve ölçeklenebilir bir FOV’a sahiptir. V17 en çok ortodontistler, oral maksillofasiyal cerrahlar ve oral radyologlar tarafından kullanılır; ancak bu sistem tüm oral-fasiyal kompleksi görüntülemek isteyen her diş hekimi için uygundur.

Uygulamalar

i-CAT FLX V17 uygulamaları, ortodonti, ortognatik, hava yolu analizi ve ağız cerrahisi dahil olmak üzere tüm 3D ihtiyaçları için en fazla esnekliği ve görüntü boyutlarını sunar.

Tx STUDIO ile uyumludur

Anatomage tarafından desteklenen Tx STUDIO, hızlı i-CAT iş akışının ayrılmaz bir parçasıdır ve kullanımı kolay tek bir çözümde birleştirilmiş birden fazla yazılım sisteminin gücünü sağlar.

i-CAT FLX V10

i-CAT FLX V10, son derece hassas konik ışın 3D teknolojisini esnek planlama ve tedavi araçlarıyla birleştirir. i-CAT, muayenehanenizin ihtiyaçlarını karşılamak için eksiksiz bir çözüm paketi sunar. Hastalarınıza her zamankinden daha fazla güven ve kontrolle bakabilirsiniz.

i-CAT FLX V10, klinik kontrol, güçlü kapsamlı tedavi araçları ve daha fazla öngörülebilirliğe sahip daha gelişmiş prosedürler gibi V8’in tüm işlevlerine sahiptir. V8 ve V10 arasındaki fark öncelikle mevcut görüş alanlarıyla ilgilidir. V10 tarama boyutları ayarlanabilir 8 cm x 5 cm ile 16 cm x 10 cm arasında değişir.

Uygulamalar

i-CAT FLX V10 için uygulamalar arasında implant, çoğu OMS, periodontoloji, üst/alt hava yolu analizi, TME ve pediatri yer alır.

Tx STUDIO ile uyumludur

Anatomage tarafından desteklenen Tx STUDIO, hızlı i-CAT iş akışının ayrılmaz bir parçasıdır ve kullanımı kolay tek bir çözümde birleştirilmiş birden fazla yazılım sisteminin gücünü sağlar.

i-CAT FLX V18

V8, endüstri lideri 3D CBCT görüntüleme dünyasına uygun bir fiyatla giriş kapınızı temsil eder. Klinisyenler, 8 cm x 5 cm ve 8 cm x 8 cm FOV ile tek bir taramada gerçekleştirilen tüm ağız-maksillofasiyal kompleks yerine anatominin belirli alanlarını yakalayabilir. Daha fazla anatomi kapsamına ihtiyaç duyulması halinde, V10’a yükseltme yapmak kolaydır. Tüm V Serisi sistemler aynı yakalama işlemini kullanır ve tarama aynı 3D yazılımda görüntülenir.

Uygulamalar

i-CAT FLX V8 için uygulamalar arasında tek implant, genel uygulama ve endodonti yer alır.

Tx STUDIO ile uyumludur

Anatomage tarafından desteklenen Tx STUDIO, hızlı i-CAT iş akışının ayrılmaz bir parçasıdır ve kullanımı kolay tek bir çözümde birleştirilmiş birden fazla yazılım sisteminin gücünü sağlar.

TEKNİK BİLGİLER

ÖZELLİKLER

Düşük Doz Seçenekleri

i-CAT QuickScan ve QuickScan+ protokolleri, 2D panoramik görüntü* ile karşılaştırılabilir bir radyasyon dozunda eksiksiz 3D görüntüler almanızı sağlar. Ölçeklenebilir tarama boyutlarındaki esneklik, hastaya verilen dozu sınırlamanıza da olanak tanır.

*i-CAT FLX QuickScan+ pozlama aracı protokolünün kullanılması. Düşük dozajlı görüntülemenin kullanılması yalnızca belirli tanısal görevler için uygun olabilir. Görüntü kalitesi dozla orantılıdır. i-CAT FLX, klinisyenlerin dozu belirli tanısal ihtiyaçlara göre ayarlamasına olanak tanıyan çeşitli pozlama protokolleri sunar.

Açık Platform

i-CAT FLX, DICOM dosyalarınızı kullanırken açık bir platform sağlar. Bu dosyalar ‘kilitli’ değildir ve size i-CAT tarafından yakalanan dosyaları CAD/CAM uygulamaları ve diğer dental ekipmanlar dahil olmak üzere çok çeşitli programlarda kullanma özgürlüğü verir.

 

Oturur Pozisyon

i-CAT FLX, tarama için oturur pozisyon sağlayan birkaç makineden biridir. Ergonomik Stabilite Sistemi (ESS), hasta hareketini en aza indirmek ve gereksiz tekrar çekimlerden ve ek radyasyondan kaçınmak için tasarlanmış kolay, oturmuş hasta konumlandırmasına izin verir.

Geleneksel 2D Panoramik

“2’si 1 arada” i-CAT FLX V-Seriniz, 3D taramalar elde etmek için kullanılan aynı yüksek kaliteli sensörü kullanarak geleneksel 2D pan çeker. Sisteminizi hem 2D hem de 3D görüntüleme yapmak için kullanmanız ALARA hedeflerinize ulaşmanıza ve 3D görüntülemeye kendi hızınızda geçmenize yardımcı olur.

Tam 24,2 cm x 19,3 cm Sensör

Tüm i-CAT FLX V Serisi modelleri, sadece 4,8 saniyede tam bir cephe yüksekliği 3D taraması (13 cm x 16 cm) sağlayabilen tam 24,2 cm x 19,3 cm sensörle donatılmıştır. Bu, cihaz sahiplerine ünitenin kendisini değiştirmeye gerek kalmadan görüş alanlarını yükseltme esnekliği sağlar. Çözüm, görüş alanını bir sonraki V-Serisi konfigürasyonuna açan ofis içi bir yazılım yükseltmesinden ibarettir.

Ofset Taraması Yok

PureScan™ teknolojimiz ve tam boyutlu sensörümüz sayesinde i-CAT FLX V Serisi tarayıcılar görüntü kalitesinden ödün vermeden 3D tarama yapar. Bu tam ışınlı tarama, diğer küçük sensörlere kıyasla daha yüksek kalitede daha fazla anatomik bilgi sağlamak için büyük sensörün kullanımını en üst düzeye çıkarır.

i-CAT FLX V-Serisinin aksine, bazı 3D CBCT görüntüleme makineleri daha küçük bir sensör kullanır ve bu da bir seferde hacmin yalnızca yarısını yakalayarak görüntülerin birleştirilmesini gerektirir. Ofset veya yarım ışınlı tarama, daha küçük bir sensörün boyutundan biraz daha büyük bir hacmi kaydırmasına ve taramasına izin verir, ancak bununla ilişkili maliyet, görüntü kalitesinden ve anatomik doğruluktan ödün vermektir.

Klinik Endikasyonlar

Diş hekimliği muayenehaneniz benzersizdir; bu nedenle muayenehanenizle birlikte çalışan ve hastalarınıza optimum bakım sunmak için ihtiyaç duyduğunuz kontrolü sağlayan esnek bir 3D çözümüne ihtiyacınız vardır.

i-CAT FLX V serisi, Anatomage tarafından desteklenen Tx STUDIO’da hızlı büyük taramalar, düşük doz seçenekleri ve özel uzmanlık araçları sağlayarak hem genel diş hekimlerine hem de uzmanlara yardımcı olmak için etkili tedavi planlaması ve öngörülebilirlik sunar.

İmplantoloji

Klinisyenler i-CAT FLX V8, V10 veya V17’yi kullanarak doğruluk ve güvenle yerleştirme ve restorasyon yapabilirler.

i-CAT’in 3D tedavi planlama araçlarını kullanarak hastaları daha fazla cerrahi öngörülebilirlik ve kendinden emin sonuçlarla tedavi edin. Kemik yapısı ve diş yöneliminin daha kapsamlı bir analizi için i-CAT’in yüksek çözünürlüklü, hacimsel görüntülerini ve eksiksiz 3D görünümlerini kullanın. Kesin veriler toplayın ve implant ve abutmentin cerrahi olarak yerleştirilmesinden nihai restorasyona kadar tüm tedavi sürecini haritalayın.

 

Ağız Diş ve Çene Cerrahisi

Anatomage tarafından desteklenen Tx STUDIO tedavi planlama yazılımı, olası cerrahi komplikasyonları önlemek için kistler, tümörler, lezyonlar ve çene değişiklikleri gibi deformitelerin belirlenmesine yardımcı olabilir. Gömülü dişlerin alveolar kemik içindeki kesin konumunun yanı sıra komşu dişlere ve sinir kanalı, sinüs duvarları ve kortikal sınırlar gibi hayati yapılara yakınlığını belirleyin.

Klinisyenler i-CAT FLX V8, V10 veya V17’yi kullanarak doğru ve güvenle yerleştirme ve restorasyon yapabilirler.

i-CAT’in 3D tedavi planlama araçlarını kullanarak hastaları daha fazla cerrahi öngörülebilirlik ve kendinden emin sonuçlarla tedavi edin.

Kemik yapısı ve diş yöneliminin daha kapsamlı bir analizi için i-CAT’in yüksek çözünürlüklü, hacimsel görüntülerini ve eksiksiz 3D görünümlerini kullanın.

Kesin veriler toplayın ve implant ve abutmentin cerrahi olarak yerleştirilmesinden nihai restorasyona kadar tüm tedavi sürecini haritalayın.

Ortodonti

I-CAT FLX V17 ile klinisyenler tam diş pozisyonunu ve anatomi ilişkisini anlayabilir, böylece en iyi hizalama için en etkili, en az invaziv tedavi planını belirleyebilirler. Ağız cerrahları ile iletişimi geliştirmek için kök açılanmalarını düzeltin ve süpernümerer dişleri ve tam konumlarını bulun. 3D tedavi planlama yazılımındaki 3D sefalometrik analiz, sanal çalışmalar ve ölçüsüz modeller gibi ek tedavi modülleri, planlamayı daha da güçlü hale getirir.

Ağız cerrahları ile gelişmiş iletişim

Klinisyenler i-CAT FLX V17 ve 3D tedavi planlama yazılımı tarafından sağlanan görüntü verilerini kullanarak kök angulasyonlarını düzeltebilir ve süpernümerer dişlerin tam yerlerini bulabilirler. Klinisyenin hastanın koşullarını daha iyi anlamasına bağlı olarak keşif cerrahisi önlenebilir.

Ek Tedavi Modülleri

Planlama, 3D sefalometrik analiz, sanal çalışmalar ve ölçüsüz modeller ile daha da güçlüdür. CBCT taramalarını dijital ortodontik tedavi planlarına ve kişiselleştirilmiş apareylere dahil edin.

Endodonti

Klinisyenler i-CAT FLX V8, V10 veya V17 kullanarak kökleri üç boyutlu olarak inceleyebilir.

Daha yoğun çalışmalar gerektiğinde, .125 voksele kadar yüksek çözünürlüklü taramalar lezyonların tanımlanması için daha fazla ayrıntı sağlar. Taramalar ayrıca ilgilenilen alanı kapsayacak şekilde kolime edilebilir.

Tx STUDIO yazılımında, kırıklar, aksesuar kanallar ve endo-perio tutulumun eksiksiz bir şekilde incelenmesi için taramalar aksiyel ve bukkolingual olarak araştırılabilir.

Hava Yolu Analizi

Klinisyenler, i-CAT FLX V10 veya V17’yi kullanarak, olası bir uyku bozukluğu riski yüksek olan hastaları belirlemeye yardımcı olmak için hava yolu tıkanıklıklarını değerlendirebilir.

Hava yolu veya sinüs dokularından şüphelenilen hastalar için, 3D verileri gözden geçirmek ve kısıtlı hava yollarını ortaya çıkarmak ve hassas anatomik görünümler ve ölçümlerle uygun tedavileri belirlemek için Tx STUDIO yazılımını kullanabilirsiniz. Renk kodlu daralma değerlerini kullanarak hava yolu hacmini bir bakışta değerlendirin. Tedavi seçeneklerini değerlendirmek üzere paranazal sinüslerin otomatik hesaplamalarını ve ölçümlerini gerçekleştirmek için hava yolunu ekranda hızlıca izleyin. i-CAT, hava yolu da dahil olmak üzere maksillofasiyal anatomik yapıların 3D hacimlerinden yeterli ve uygun veri sağlamak için FDA onaylıdır.

Periodontoloji

Klinisyenler i-CAT FLX V10 veya V17 kullanarak kemik yapısını analiz edebilirler.

İmplant yerleştirmeden kemik kaybının yönetimi için cerrahi seçeneklere kadar, i-CAT FLX periodontistlere uzmanlık alanından beklenen geniş bir hizmet yelpazesi sunar. Kemik yapısının yanı sıra sinüs ve sinir konumunun daha kapsamlı bir analizi için 3D volümetrik görüntüler yakalayın.

i-CAT görüntüleme sistemi, implant yerleştirme için seçenekler ve eksiksiz araçlar sunar. Gerçek kemik cerrahisi randevusundan önce kemik defektlerinin tedavi sürecini planlamaya yardımcı olmak için tarama verilerini kullanın. Tx STUDIO yazılımının son derece görsel 3D sunumuyla, teşhisinizi ve planınızı hastayla paylaşarak daha iyi anlaşılmasını sağlayın ve tedavi sonrası daha iyi uyum sağlayın.

TMJ

Klinisyenler i-CAT FLX V10 veya V17 kullanarak TMD’yi tespit edebilir ve kırıklara erişebilir.Etkili hasta tedavisi tasarlayabilmek için TMJ anomalilerini tespit edin. TMJ görselleştirme araçlarını kullanarak aşınma, kusur ve kırıkları belirlemek için temporomandibular eklemlere odaklanın. Bu araçlar aynı zamanda tedaviyi kolaylaştırmak ve hızlandırmak için sanal çalışma modelleri olarak işlev görür ve isteğe bağlı Medikal Tasarım Stüdyosu modülü ile splintler tasarlamanıza olanak tanır.

DOKÜMANLAR

Detaylı Bilgi Alın

İhtiyaçlarınız İle İlgili
Bizimle İletişime Geçebilirsiniz.

Projeniz / ihtiyaçlarınız ile ilgili bizimle iletişime geçin, formu doldurun size ulaşalım.