Nomad Pro 2 El Tipi X-ray Sistemi

Taşınabilir El Tipi X Ray Cihazı. NOMAD Pro 2 ile her yoğun diş hekimliği ofisinin ihtiyaç duyduğu ve takdir ettiği tüm güvenilirlik ve verimlilik avantajlarını elde edersiniz. NOMAD Pro 2 el tipi röntgen cihazı, iş akışında duvara monte ünitelerle elde edilemeyen güçlü bir özgürlük sağlar.

Güvenlik ve taşınabilirliğinden görüntü yakalama ve yeni özelliklerine kadar NOMAD Pro 2, muayenehane, klinisyen ve hasta düşünülerek tasarlanmıştır.

  • En son X-ray teknolojisini kullanarak görüntülerinizin kalitesini koruyun ve kesin, tekrarlanabilir pozlamalar sağlar
  • Daha yüksek kapasiteli batarya teknolojisi yoğun diş hekimliği uygulamalarının talepleri
  • Ergonomik tasarım yenilikleri şekil ve ağırlık dağılımını sağlar cihazın avucunuzda daha dengeli durması
  • Benzersiz akrilik kalkan, operatörü doğrudan ve saçılan radyasyondan korur
  • Dahili tescilli muhafaza, X-ışını tüpünü ve radyasyon sızıntısını engellemek için geri saçılma kalkanı

Öne Çıkan Özellikleri

GENEL BAKIŞ

Güvenli

Personeli güvende tutmak için NOMAD Pro 2’de son derece gelişmiş iki koruma özelliği bulunmaktadır. Benzersiz, akrilik bir kalkan operatörü doğrudan ve saçılan radyasyondan korurken, dahili tescilli bir muhafaza radyasyon sızıntısını engellemek için X-ray tüpünü çevreler.

NOMAD Pro 2 belirtildiği şekilde kullanıldığında, bu kalkan alım işlemi boyunca operatör için bir “güvenli bölge” oluşturur.

Görüntü Kalitesine Odaklanın

Hastalarınıza en iyi teşhisi koymak istediğinizi biliyoruz ve en iyi teşhis en iyi görüntü kalitesiyle başlar. Keskin, net radyografik görüntüler üretmeye yardımcı olması için NOMAD Pro 2’ye güvenebilirsiniz. NOMAD Pro 2, 0,4 mm odak noktası ve sürekli olarak kesin, tekrarlanabilir pozlamalar sağlayan 60kV DC X-ışını jeneratörü gibi en son X-ışını teknolojisini kullanır.

Verimli İş Akışı Avantajları

Ofis dışında herhangi bir yerde ve muayenehanenizdeki herhangi bir tedavi alanında röntgen çekebilme özelliği ile özgürlük sizin elinizde. Taşınabilir ve kullanımı kolay olan NOMAD Pro 2, operatörler arasında serbestçe hareket etmenize ve gerçekten önemli olduğunda koltuk başında kalmanıza olanak tanır.

 

Bu yenilikçi tasarımlı ünite, özellikle korkan veya zorlanan hastalarda, işlem sırasında hastanızın yanında kalmanızı sağlar. Artık pozlamaları tetiklemek için odadan çıkıp geri döndüğünüzde röntgen kafasının kaydığını veya hastanızın hareket ettiğini görerek radyografiyi yeniden çekmeniz gerekmeyecek. Görüntü yakalama ayarlarını değiştirmekten röntgeni pozlamaya kadar, hastanızın yanında olabilir ve her ikiniz için de daha olumlu bir radyografik deneyim yaratabilirsiniz.

Maliyet Tasarrufu ve Basit Kurulum

NOMAD Pro 2 ile, duvara monte ünitelere ihtiyaç duyan birden fazla ameliyathaneye göre anında maliyet tasarrufu sağlanır. Yeni el tipi sisteminizle, özel inşaat, kablolama ve kurulum maliyetlerinden ve zamanından tasarruf edebilirsiniz. Güvenlik literatürü ve eğitim videoları sağlanır ve NOMAD Pro 2’niz kutudan çıkar çıkmaz kullanıma hazırdır.

Ülke Çapında Genişlemeye Öncülük Ediyor

A.B.D.’de gururla üretilen NOMAD, pazara sunulan ilk el tipi cihazdır ve ağız içi röntgen ünitelerinde dünya lideri olmaya devam etmektedir. Geçmişteki başarılarımız ve ödüllü tasarımımızla NOMAD, dental teknolojide hızla büyüyen bu alanda yaygın olarak kabul görmeye devam etmektedir. Önemli güvenlik ve mühendislik araştırma verilerini kullanan şirketimiz, diş hekimlerinin NOMAD ürünlerinin sunduğu özgürlüğe sahip olabilmeleri için bu teknolojinin ilerlemesinde etkili olmuştur.

ÖZELLİKLER

Sektör Lideri Pil Teknolojisi

Önceki modellere göre %30 daha fazla kapasiteye ve daha uzun ömre sahip olan NOMAD Pro 2, sürekli olarak daha güvenilir ve uzun ömürlü bir akü sağlayan birinci sınıf akü teknolojisini kullanır. Bu yüksek kapasiteli akü, genellikle endüstriyel elektrikli aletlerde kullanılan teknolojiyi kullanır ve yoğun kullanımda bile yoğun diş hekimliği uygulamalarının ve iş akışının taleplerine ayak uyduracak şekilde tasarlanmıştır. Elektrikli araçlarda kullanılanlara benzeyen akü hücreleri en yeni gelişmiş malzemelerden üretilmiştir. Akü şarj cihazı, sistemin en verimli şekilde kullanılmasını sağlamak amacıyla maksimum şarj gücü için yeni geliştirilmiştir.

Yenilikçi Ergonomik Tasarım

Yeni NOMAD Pro 2’nin yeniden tasarlanmasında ergonomi ön plandaydı. Müşteri geri bildirimlerine ve popüler elektrikli el aletleri tasarımlarının incelenmesine dayanan mühendislik ekibi, daha küçük ellere sahip kullanıcılar için daha güvenli bir tutuş yarattı. Sap tabanı, avucunuzda daha dengeli durması için uygun şekilde boyutlandırılırken, sapın tüm çevresi insan eline daha iyi oturması için orantılı olarak tasarlanmıştır. Üstten hafif konik şekli, sapın sadece bu daha iyi uyumu elde etmesini sağlamakla kalmaz; aynı zamanda ellerinizde daha sabit ve rahat hale gelir. Ünite genel olarak çok daha dengelidir ve operatörün ayarlamaları ve sensör konumunu hızlı bir şekilde değiştirmesini sağlamak için kolayca kavranır.

Sezgisel Kullanıcı Arayüzü

NOMAD Pro 2 dokunmatik yüzey arayüzü yeni bir görünüme ve hisse sahiptir. Kolayca ALARA’ya uyabilir ve çeşitli kolay anlaşılır, grafik ayarlar arasından seçim yaparak hastanızın özel ihtiyacı için doğru dozu seçebilirsiniz: İki vücut tipi; film, PSP veya sensör modalitesi; dozu otomatik olarak ayarlayan diş ön ayarları; veya pozlamayı manuel olarak ayarlamayı seçebilirsiniz.

TEKNİK BİLGİLER

GARANTİ

NOMAD Koruma Planı

NOMAD Koruma Planı, sahip olduğunuz ilk yıl boyunca X-ray sisteminiz için kapsamlı bir kapsama planı sunar. DEXIS, tüm onarımları karşılamanın yanı sıra, cihazınızın onarıma ihtiyaç duyması halinde, onarılan üniteniz tekrar elinize geçene kadar size ücretsiz olarak kiralık ekipman sağlayacaktır. X-ray sisteminiz söz konusu olduğunda asla “belki “leri ve “ya olursa “ları düşünmeyin.

Eksiksiz Servis Kapsamı*

NOMAD Koruma Planının ilk yılında elde edeceğiniz avantajlar arasında aşağıdakiler gibi durumlar için NOMAD’ınızın Değiştirilmesi veya Onarılması yer alır:

  • Pil ve/veya Şarj Yuvası ile İlgili Sorunlar
  • Düşme nedeniyle hasar
  • Bozuk ekran
  • Bükülmüş veya kırık kontaklar
  • Ayrıca, kapsamın ilk yılında DEXIS, NOMAD’ınız üzerinde bir sistem kontrolü gerçekleştirecek ve bir Uygunluk Sertifikası sağlayacaktır.

Ücretsiz Kiralık Ekipman

Cihazınızı onarım için göndermeniz gerekirse, NOMAD Koruma Planı mümkün olduğunca az aksama süresi ve rahatsızlık yaşamanızı sağlayacaktır. NOMAD cihazınızı onarıma göndermeden önce, DEXIS size ücretsiz olarak kiralık bir cihaz gönderir, böylece işinizde neredeyse hiç kesinti yaşamazsınız.

NOMAD Koruma Planını Bir Yıl Boyunca Ücretsiz Alın

NOMAD Koruma Planının ilk yılını ücretsiz olarak almak için satın aldıktan sonraki 30 gün içinde kaydolun.

Ürününüzü Bugün Kaydedin

NOMAD Koruma Planı, ilk yılınız boyunca DEXIS Premier düzeyinde teminat sağlar… sonrasında DEXIS Complete satın alınabilir. DEXIS Complete hakkında daha fazla bilgi edinmek için lütfen buraya gidin.

*NOMAD Koruma Planı yalnızca NOMAD’ın satıldığı ABD ve Porto Riko’da mevcuttur.

Güvenli ve Etkili El Tipi X-ray Teknolojisi

Güvenlik Taahhüdü

Klinisyenler hastalarını tedavi ederken güvenliğin her şeyden önemli olduğunu biliyoruz. Operatörleri güvende tutmak için NOMAD Pro 2’de son derece geliştirilmiş iki koruma özelliği bulunmaktadır.

Dahili Ekranlama

Yenilikçi dahili koruması sayesinde NOMAD Pro 2, operatörün elde taşınan bir cihaz olarak kullanması için güvenlidir. X-ışını tüpü ve kolimatör, radyasyon sızıntısını engellemek için tasarlanmış özel bir metal karışımıyla tamamen çevrelenmiştir.

Geri Saçılım Kalkanı

NOMAD Pro 2 tarafından üretilen düşük doz radyasyonun çoğu hasta tarafından emilecektir, ancak geri saçılan radyasyon durumunda, cihazın önündeki akrilik polimer kalkan operatöre bir koruma bölgesi sağlar.

Tüm Vücut Maruziyeti için Karşılaştırmalı Veriler (Yıllık)

Radyasyona Karşı Korunma Standartları, 10 CFR 20 (ABD Federal Standartları), 1994 (ayrıca bkz. NCRP Rapor No. 116).NCRP Rapor No. 160 (Radyasyondan Korunma ve Ölçümler Ulusal Konseyi), s 211-212. Estimated Cosmic Radiation Doses for Flight Personnel,” Feng YJ et al, Space Medicine and Medical Engineering, 15(4) 2002, p 265-269.Normalleştirilmiş ortalama yılda 7.200 maruziyet ve D hızı=0,50 saniye, F hızı=0,25 saniye, dijital sensör=0,20 saniye için ortalama maruziyet süresini varsayar.

DOKÜMANLAR

Detaylı Bilgi Alın

İhtiyaçlarınız İle İlgili
Bizimle İletişime Geçebilirsiniz.

Projeniz / ihtiyaçlarınız ile ilgili bizimle iletişime geçin, formu doldurun size ulaşalım.