DEXIS IS 3700

Hassas ve hızlı

Yüksek performans

Studio F. A. Porsche tarafından mükemmelleştirilmiş ergonomik tasarım. Kişisel iş akışı ihtiyaçlarınıza odaklanan gelişmiş işlevsellik. Ağız içi tarama için yeni bir çıta oluşturan performans.

Zekanın Renkleri

Patentli Akıllı renk eşleştirme, renk bilgilerinin otomatik olarak seçilmesini ve kaydedilmesini sağlar.

Serbest İş akışı

Devrim niteliğindeki iş akışı, kullanıcıların restoratif, ortodonti, implant dahil olmak üzere farklı klinik uygulamalar arasında özgürce geçiş yapmaya olanak tanır.

Kavrama oluğu

Ergonomik olarak en uygun kavrama oluğu, ağız sağlığı profesyonellerine dengeli bir tarayıcı kontrolü hissi verir.

Kayış

Opsiyonel bilek kayışı, tarayıcının optimum kontrolü ve korunması için kullanıcıyı cihaza bağlar.

Eklenen dokunuş

Dokunmatik ekran özelliği, tarayıcı ve fare arasında geçiş yapmaktan kaynaklanan ekstra işlem adımlarını ortadan kaldırır.

Hassas ve hızlı

IS 3700 hızlı tarama özelliği ile laboratuvarda yapılan testlerde bir çeneyi 30sn1 de taradığı ve IS 3600’e kıyasla daha net görüntü elde ettiği gösterilmiştir.2

Tek tarayıcı, birden çok iş akışı

IS ScanFlow size istediğiniz şeyi, istediğiniz zaman ve istediğiniz şekilde tarama özgürlüğü verir. İster hastanızın restorasyona ,ister implant veya ortodontik tedaviye ihtiyacı olsun. Açık sistem ve iş akışından yararlanabilirsiniz. İmplant, ısırma kaydı,tarama öncesi veya sonrası gibi mevcut tarama formatlarımızdan herhangi birini seçebilir. Ayrıca, seçtiğiniz herhangi bir ekstra taramayı veya laboratuvarınızla paylaşmak istediğiniz, çıkış profili ayrıntıları, bir taranmış gövde veya kesim gibi ek bilgileri ekleme özgürlüğünün keyfini çıkarabilirsiniz. IS ScanFlow, temel tarama ihtiyaçlarını karşılamak için tüm DEXIS ağız içi tarama kullanıcıları için Standart bir konfigürasyonda gelir. İsteğe bağlı Premium paketiyle, daha özel ihtiyaçları olan ileri seviye ağız içi tarayıcı kullanıcıları için genişletilmiş ek özellikler sunulur.

Aşağıdaki konfigürasyonlar tercih edilebilir :

  • Hızlı Başlat düğmesi aracılığıyla erişim DTX Studio™ Clinic V3.22 ile entegre
  • Carestream Dental™ CS Imaging v8 ile entegre
  • Bağımsız, DTX Studio Clinic veya CS Imaging kullanmayan kullanıcılar için

Taramanızı
Turboya Dönüştürün

IS 3700 yalnızca hızlı tarama sağlamaz. Turbo hızlı tarama sağlar. Tarayıcının sadece 30 saniyede bir çeneyi taradığı laboratuvarda test edilmiş ve kanıtlanmıştır. Veri setinden ödün vermeden IS 3600’dan %20 daha hızlı tarama yapar.

Yüksek hızda işlem

Turbo hızlı tarama, turbo hızlı işleme gerektirir. IS ScanFlow yazılımı, endikasyonunuz için en iyi seçeneği sağlamak üzere birden fazla işleme seçeneği arasından seçim yapmanızı sağlarken, iyileştirmede size ortalama %60 zaman tasarrufu sağlar.

Entegre veya Bağımsız,
Seçim senin elinde

IS ScanFlow, temel tarama ihtiyaçlarını karşılamak için tüm DEXIS ağız içi tarayıcı kullanıcıları için Standart bir konfigürasyonda gelir. İsteğe bağlı Premium5 erişimi, daha özel ihtiyaçları olan gelişmiş ağız içi tarayıcı kullanıcıları için genişletilmiş bir özellik seti sunar.

Entegre hızlı Başlat düğmesi aracılığıyla DTX Studio™ Clinic v3.26 erişimi Aşağıdaki konfigürasyonlarda mevcuttur;

Carestream Dental™ CS Imaging v8 ile entegre

Bağımsız, DTX Studio Clinic veya CS Imaging kullanmayan kullanı cılar için

Doküman ve Broşürler

Detaylı Bilgi Alın

İhtiyaçlarınız İle İlgili
Bizimle İletişime Geçebilirsiniz.

Projeniz / ihtiyaçlarınız ile ilgili bizimle iletişime geçin, formu doldurun size ulaşalım.