DEXIS IXS™ Sensör

DEXIS™ IXS™ Sensör, yeni ve geliştirilmiş Gendex™’tir. Gendex™ GXS-700 sensörleriyle onlarca yıllık başarıya dayanan IXS, bir sensörde güvendiğiniz her şey ve daha fazlasıdır. Geliştirilmiş kontrast, daha az gürültü ve daha fazla doz esnekliği ile tanısal kalitede diş görüntülerini kolaylıkla üretin.

Gelişmiş sağlam mühendisliğin ve otomatikleştirilmiş teknolojinin keyfini çıkarın.

• IXS, Gendex GXS-700’den hasara veya işlevsel arızaya karşı üç kat daha dayanıklıdır.*

• IXS, Gendex GXS-700’den iki kat daha fazla ısırma kuvveti sağlar.*

• IXS, SimplySmart’ı içerir, doğrudan indirme kalibrasyon dosyaları, otomatik yazılım güncellemeleri ve proaktif sensör sağlığı izleme gibi akıllı IoT özelliklerine sahiptir.*

Öne Çıkan Özellikleri

GENEL BAKIŞ

Açık Entegrasyon

IXS’yi muayenehanenizin hali hazırda kullanmakta olduğu görüntüleme yazılımı veya muayenehane yönetim sistemiyle kolayca entegre olacak şekilde tasarladık. IXS’yi herhangi bir köprü veya ek yazılım satın alımı olmadan doğrudan en popüler yazılım platformlarının çoğuyla kullanın.

Açık Entegrasyon

Sürücüleri kurduktan sonra, kullanmaya başlamak için sensörün USB’sini çalışan herhangi bir bilgisayara takmanız yeterlidir. Kalibrasyon dosyaları doğrudan sensörün içinde depolanır ve takıldıktan sonra otomatik olarak indirilir. USB konektörünü kullanarak IXS’yi operatörler arasında tek bir ritmi bile kaçırmadan kolayca taşıyın.

Optimize Edilmiş Hasta Konforu

Aralarından seçim yapabileceğiniz iki RiteSize™ sensör boyutuyla — boyut 1 ve boyut 2 — IXS, hastanıza uyacak şekilde özelleştirilebilir. Hasta konforunu desteklemek için ergonomik olarak tasarlanan IXS, keskin kenarları ortadan kaldırarak sensörün kolayca hastanın anatomisine daha yakın yerleştirilmesini sağlar.

Her Zaman Performansa Hazır

Otomatik yazılım güncellemeleri ve yerleşik IoT özellikleri, sensör sisteminizin sağlığını proaktif olarak koruyacaktır. Tescilli SimplySmart™ teknolojisine sahip DEXIS Yazılım Yöneticisi, sensörlerinizin her zaman çalışmaya hazır olmasını sağlamaya yardımcı olacaktır.

ÖZELLİKLER

Görüntüleme Gücünüz

Her bir dahili bileşen, cihazı hasardan korumak için stratejik olarak tasarlanmış ve katmanlıdır. Sensör mahfazası termoplastik reçine malzeme ile yapılmıştır. Sensörün dahili bileşenlerini koruyan benzersiz bir kubbe yüzey tasarımına sahip olan IXS, güvenilir, görüntüleme elde etme işgücünüz olacak şekilde tasarlanmıştır.

 

Bu yüksek verimli sensör sisteminde, IXS sintilatörü tek bir X-ışını fotonunu binlerce görünür ışık fotonuna dönüştürebilir. Sintilatör daha sonra bu fotonları koruyucu, optik olarak net bir fiber optik plakaya yönlendirir ve bu plaka daha sonra fotonları CMOS piksellerine paralel hale getirir. Sadece saniyeler içinde, yüksek hassasiyet ve düşük gürültülü pikseller, fotonları net bir dijital görüntü üretmek için daha da sayısallaştırılan elektrik sinyallerine dönüştürür.

 

Kablo Değiştirme Gerekmez

IXS kablosu, işlevsel arıza olmadan 22 lbs kuvvete dayanabilir*. Bakır alaşımlı iç kalkan ve kevlar® ile güçlendirilmiş şeritler, muayenehanenizin en zorlu gününe dayanacak ek dayanıklılık ve esneklik için kablo kılıfını doldurur. Doğrudan USB muhafazasına kaynaşmış olan kablo tasarımı, bükülmeye ve çekilmeye karşı sağlam koruma sunar. 240.000’den fazla bükülme döngüsüne dayanabilen IXS kablosu, asla değiştirilmeye ihtiyaç duymayacak şekilde tasarlanmıştır.

Çek, Tıkla, Git - Özel Aksesuarlar

IXS konumlandırma sistemi, optimum sensör kullanımı için özel ısırma, ön ve arka tutucular içerir. Gendex GXS-700 sensörleriyle geriye dönük uyumlu olan IXS konumlandırma sistemi, önemli ısırma kuvvetine ve tekrarlanan otoklavlamaya dayanacak şekilde tasarlanmıştır.

TEKNİK BİLGİLER

DOKÜMANLAR

Detaylı Bilgi Alın

İhtiyaçlarınız İle İlgili
Bizimle İletişime Geçebilirsiniz.

Projeniz / ihtiyaçlarınız ile ilgili bizimle iletişime geçin, formu doldurun size ulaşalım.