DEXIS OP 2D Dijital X-ray

DEXIS™ OP 3D™, Tüm dental görüntüleme iş akışı boyunca kullanımı kolay özellikler sağlayan eksiksiz bir X-ray platformudur. Çok yönlü görüntüleme programları ve sezgisel kullanıcı arayüzü ile DEXIS OP 3D, farklı konfigürasyonlarında genel diş hekimlerinden ortodontistlere ve çene cerrahlarına kadar çeşitli kullanıcılar için görüntüleme mükemmelliği sunar.

Değişen ihtiyaçlar için bir platform

Çok yönlü görüntüleme programları ve sezgisel kullanıcı arayüzü ile DEXIS OP 3D, farklı konfigürasyonlarında genel diş hekimlerinden ortodontistlere ve maksillofasiyal cerrahlara kadar çeşitli kullanıcılar için görüntüleme mükemmelliği sunar.

DTX Studio™ paketi, diş hekimliği muayenehanenizdeki veya laboratuvarınızdaki cihazları ve teknolojileri tek bir platformda birbirine bağlar.

Öne Çıkan Özellikleri

GENEL BAKIŞ

Hızlı görüntü incelemesi için QUICKcompose™, taramanın ardından otomatik olarak görüntülenir

Yapılandırılabilir cihaz platformu: Panoramik, Sefalometrik ve 3D görüntüleme

Optimize edilmiş görüntüleme iş akışları

Verimlilik için tasarlandı

DEXIS OP 3D’nin her özelliği muayenehane verimliliğini artırmak için tasarlanmıştır. Kolay hasta konumlandırma sistemi ve sezgisel grafik kullanıcı arayüzü ile cihazın taramaya hazırlanması hızlıdır. Tüm görüntüleme protokolleri muayenehane iş akışları için optimize edilmiştir.

Sezgisel tasarım

Tüm işlevler, muayenehanenin yerel ağı üzerinden dizüstü bilgisayarınız veya PC’niz aracılığıyla zaman kazandıran bir şekilde kolayca ve sezgisel olarak kontrol edilebilir. Cihaz üzerinde sadece hasta pozisyonu ayarlanır.

TEKNİK BİLGİLER

3D

  • 3D için 4 çözünürlük (Düşük Doz Teknolojisi™ (LDT), Standart, Yüksek, Endo) Metal Artefakt Azaltma (MAR) teknolojisi ile birlikte
  • 4 adet önceden tanımlanmış hacim: 5×5, 6×9, 9×11 ve (isteğe bağlı) 9×14 cm –
  • SMARTVIEW™ 2.0 sayesinde hacimler serbestçe konumlandırılabilir ve pozlamadan önce 5 ila 9 cm arasında 5 mm’lik adımlarla yüksekliği ayarlanabilir, böylece toplamda 36 olası FOV boyutuna ulaşılır.

Panoramic

  • Hızlı Tarama – Sadece 9 saniyede 2D panoramik görüntüleme
  • Optimum panoramik görüntü katmanını otomatik olarak sağlamak için ORTHOfocus™ özelliği
  • Yoğun bir muayenehanenin günlük ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik panoramik programlar

Cephalometric

  • Hızlı sefalometrik görüntüleme tarama süreleri ve minimum dozla mükemmel görüntü kalitesi için ayarlanabilir alan boyutlarına sahip yenilikçi ve patentli ORTHOceph™ Plus tasarımı

Stabil Hasta Desteği

5 noktalı, kolay hasta konumlandırma sistemi, görüntüleme prosedürü sırasında hastaları sabit tutarak hareket artefaktlarını azaltır.

Doğru Lazer Konumlandırma Işıkları

Konumlandırma, üç lazer konumlandırma ışığının yardımıyla hassas bir şekilde yapılabilir. Ayarlanabilir ön katman pozisyonu, her anatomi için hastaya özel olarak ayarlanabilir.

V-Shaped Colimation, Görüntü Kalitesini Optimize Eder

V şeklindeki X-ışını ışını insan anatomisine uyum sağlayarak homojen bir görüntünün üretilmesini sağlar. V şeklindeki kiriş ile, daha kalın maksilla alanı için daha fazla nüfuz etme gücünün yanı sıra daha fazla detay ve daha geniş bir mandibular görüntü tabakası elde edilir.

Özelleştirilebilir Pozlama Ayarları

OP 2D pozlama değerleri, kullanıcı tercihine göre kolayca özelleştirilebilir. İstenen kV ve mA değerleri, maksimum güven ve aşinalığa ulaşmak için birim hafızasına kaydedilebilir.

DEXIS OP 2D klinik ihtiyaçlarınızla birlikte büyüyebilir

DEXIS OP 2D, muayenehanenizin ihtiyaçlarıyla birlikte büyümesine olanak tanıyacak şekilde yükseltilebilir olarak tasarlanmıştır. Sefalometrik veya 2D görüntüleme özellikleri daha sonra da eklenebilir.

DOKÜMANLAR

Detaylı Bilgi Alın

İhtiyaçlarınız İle İlgili
Bizimle İletişime Geçebilirsiniz.

Projeniz / ihtiyaçlarınız ile ilgili bizimle iletişime geçin, formu doldurun size ulaşalım.