DEXIS IS 3800

Özgürlük parmaklarınızın ucunda

Sonsuz Özgürlük

Kablolardan kurtulun, istediğiniz endikasyonu yapabilme, yalnızca kullandığınız kadarını ödeme özgürlüğü; ve iş birliği içinde olduğunuz kişilerle, tercih ettiğiniz şekilde, istediğiniz zaman etkileşimde bulunma özgürlüğü. Ayrıca Studio F. A. Porsche ile yapılan işbirliğinin bir sonucu olarak IS 3800W, yüksek performanslı bir tarama deneyimi sağlayan zamansız, ergonomik bir tasarım sergiliyor.

IS 3800W, ölçü alımı konusunda size yepyeni bir deneyim sunuyor: Özgürlük.

  • Optimum mobilite için yüksek performanslı kablosuz intraoral tarayıcı
  • Piyasadaki en hafif ve en kompakt intraoral tarayıcılardan biri
  • Geniş ve derin görüş alanı sayesinde hızlı ve sorunsuz tarama
  • Kapsamlı uçtan uca çözüm, sorunsuz bir kullanıcı deneyimi sunar

Tek tarayıcı, birden çok iş akışı

IS ScanFlow size istediğiniz şeyi, istediğiniz zaman ve istediğiniz şekilde tarama özgürlüğü verir. İster hastanızın restorasyona ,ister implant veya ortodontik tedaviye ihtiyacı olsun. Açık sistem ve iş akışından yararlanabilirsiniz. İmplant, ısırma kaydı,tarama öncesi veya sonrası gibi mevcut tarama formatlarımızdan herhangi birini seçebilir. Ayrıca, seçtiğiniz herhangi bir ekstra taramayı veya laboratuvarınızla paylaşmak istediğiniz, çıkış profili ayrıntıları, bir taranmış gövde veya kesim gibi ek bilgileri ekleme özgürlüğünün keyfini çıkarabilirsiniz. IS ScanFlow, temel tarama ihtiyaçlarını karşılamak için tüm DEXIS ağız içi tarama kullanıcıları için Standart bir konfigürasyonda gelir. İsteğe bağlı Premium paketiyle, daha özel ihtiyaçları olan ileri seviye ağız içi tarayıcı kullanıcıları için genişletilmiş ek özellikler sunulur.

Aşağıdaki konfigürasyonlar tercih edilebilir :

  • Hızlı Başlat düğmesi aracılığıyla erişim DTX Studio™ Clinic V3.22 ile entegre
  • Carestream Dental™ CS Imaging v8 ile entegre
  • Bağımsız, DTX Studio Clinic veya CS Imaging kullanmayan kullanıcılar için

Süper Hızlı Tarama

Tek bir ark için kanıtlanmış 25 saniyelik tarama süresi* ile IS 3800W’nin tarama hızı hastalara odaklanmak için daha fazla zaman kazandırır.

Daha Sorunsuz Bir Tarama Deneyimi

IS 3800W’nin büyütülmüş 16 mm x 14 mm görüş alanı ve önemli ölçüde daha geniş 21 mm alan derinliği, interproksimal alanlarda ve subgingival marjlarda bile ihtiyaç duyduğunuz ayrıntıları yakalar.

Ultra Hafif ve Kompakt

Yalnızca 240 gram ağırlığındaki IS 3800W, hafif ve kompakt bir ağız içi tarayıcıdır ve elinize rahatça oturur.

Dinamik Başlık Kontrolü

İki düğme, IS 3800W işlevlerine sezgisel olarak erişmenizi sağlar.

 

Jest Hareket Kontrolü

IS 3800W tarayıcısını basitçe döndürerek fareyi kullanma ihtiyacını ortadan kaldırarak ekranda dijital modeli yönlendirmenizi sağlayan gömülü bir sensöre sahiptir. Elinizi hareket ettirdiğinizde model, hastanıza odaklanabilmeniz için onun hareketini takip eder.

Değiştirilebilir Tarayıcı Uçları

Tarama konforunu optimize etmek için üç çeşit tarayıcı ucu mevcut. Uçlar 110 defaya kadar otoklavlanabilir, bu da sarf malzemesi maliyetlerini düşürür ve uygun sterilizasyon sağlar.

Herşey bir tarama ile başlar.

IS Solutions, çoklu endikasyonları destekler ve veri toplamayı daha kolay ve daha sorunsuz hale getirir. Sonuç? Daha verimli tedaviler ve iyileştirilmiş hasta deneyimi.

IS Web Görüntüleyici

Bulut tabanlı IS Web görüntüleyici, canlı 3D HD görüntü için yeni bir beyaz arka plana ve iyileştirilmiş ekrana sahiptir.

Oryantasyon uyumlama araçları, anlık görüntü yakalama ve oklüzyon ölçüm araçları, gelişmiş ayarlar, görüntüleme ve dışa aktarma özellikleri sunar.

Geliştirilmiş ekosistem ve Hızlı Bağlantı ile eşleştirme özelliği, daha sorunsuz vaka aktarımlarını kolaylaştırır.

Teknik Özellikler

Doküman ve Broşürler

Detaylı Bilgi Alın

İhtiyaçlarınız İle İlgili
Bizimle İletişime Geçebilirsiniz.

Projeniz / ihtiyaçlarınız ile ilgili bizimle iletişime geçin, formu doldurun size ulaşalım.