DEXIS Titanyum Sensör

Dijital Röntgen Sensörü. Ağız içi dijital görüntülemede en iyiyi sağlama mirasını sürdüren DEXIS Titanium, inovasyonumuzdan beklediğiniz her şey ve daha fazlasıdır.

DEXIS Titanium, her hasta ve muayenehane için PerfectSize™ sensörüdür.

Kristal netliğinde görüntüler, sağlam, Kevlar® ile güçlendirilmiş kablo ve her hasta için rahat donanım ile DEXIS Titanium, herhangi bir diş hekimliği muayenehanesi için cevaptır. Bu sensörü çalıştırın ve iş akışı endişelerini unutun.

Öne Çıkan Özellikleri

GENEL BAKIŞ

Olağanüstü Görüntüler

CleanCapture teknolojisi, iyileştirilmiş sinyal performansı ve genişletilmiş dinamik aralık ile teşhise olan güveni artırın.

Sürdürülebilir Dayanıklılık

Darbeye dayanacak ve arızayı ortadan kaldırmaya yardımcı olacak şekilde tasarlanmış, tasarlanmış ve test edilmiş bir sensörle güvenilirliği artırın.

Hasta Konforu

DEXIS Titanium PerfectSize sensörü ve ödüllü TrueComfort™ tasarımı ile pozitif bir hasta deneyimi sunmaya yardımcı olun.

Koşulsuz Değiştirme Garantisi

Titanium’unuzla ilk sahip olduğunuz yıl, en kapsamlı koruma planımız olan DEXIS Complete Premier düzeyi kapsamımızı içerir. Buna koşulsuz, ücretsiz bir sonraki iş günü değiştirme dahildir. DEXIS Complete planı, size gönül rahatlığı ve yatırımınız için koruma sağlamak üzere ürünün kullanım ömrü boyunca mevcuttur.

ÖZELLİKLER

Olağanüstü Görüntü Netliği için CleanCapture

Yeni Titanyum sensör, özellikle düşük dozlarda daha geniş bir radyasyon seviyeleri yelpazesinde geliştirilmiş doku kontrastıyla tutarlı, olağanüstü görüntüler yakalar. Titanium’un bileşenleri, gürültüyü büyük ölçüde azaltmak, verileri temizlemek, görüntü bütünlüğünü korumak ve performansı dengelemek ve artırmak için tescilli bir şekilde tasarlanmıştır – bunların tümü teşhis için gereken anatomik ayrıntıları görebilmenizi sağlar.

Akıllı Sensör

En iyi araç sahibi deneyimini yaratmak için, muayenehanenizin sorunsuz çalışmasına ve arıza sürelerini en aza indirmeye yardımcı olmak amacıyla Titanyum sensör sağlığınıza yönelik yeni bir sistem geliştirdik. Titanium ile sensörünüzü uzaktan teşhis etmeyi seçebilirsiniz. Zamanla, sensör işlevi ve veri analitiği gerçek zamanlı olarak gerçekleşecektir. Ardından, sorunsuz çalışmaya devam edebilmeniz için sensör performansındaki herhangi bir anormallik konusunda sizi uyarabiliriz.

Sağlam dayanıklı gövde

DEXIS Titanyum muhafaza, dahili ve harici olarak, ek gerilme mukavemeti elde etmek için tasarlanmıştır. Sizi ve hastalarınızı koruyan çok çeşitli dezenfektan kimyasalların yanı sıra ağır fiziksel kullanıma dayanan, yüksek mühendislik ürünü bir termo-plastik reçine seçtik.

Yenilikçi, Sağlam Kablo

Yeni Titanyum muhafaza, dahili ve harici olarak, ek gerilme mukavemeti elde etmek için yeniden tasarlandı. Üstün mühendislik ürünü termo-plastik reçinesi, ağır fiziksel kullanıma, ısırma kuvvetine, darbelere ve çok çeşitli dezenfektan kimyasallara karşı dayanıklıdır ve sizi ve hastalarınızı korur.

Güçlü, Rahat Aksesuarlar

Titiz testler sırasında tutucular, gerilme mukavemeti ve malzeme bozulması açısından bütünlüklerini korudular. Isırma blokları artık daha uzun kablo ve sensör ömrü için sensörden kabloya bağlantı için koruyucu bir kapağa sahiptir. Ayrıca, bu yeni ısırma blokları, yumuşak dokuya takılabilecek boşlukları önlemek için sensöre sarılarak konfor sunar.

TEKNİK BİLGİLER

DuPont™, the DuPont Oval Logo, and all trademarks and service marks denoted with ™, ℠ or ® are owned by affiliates of DuPont de Nemours, Inc. unless otherwise noted.

VİDEO

DOKÜMANLAR

Detaylı Bilgi Alın

İhtiyaçlarınız İle İlgili
Bizimle İletişime Geçebilirsiniz.

Projeniz / ihtiyaçlarınız ile ilgili bizimle iletişime geçin, formu doldurun size ulaşalım.