Model One

Doğru seçim.

Rekabetçi bir fiyata olağanüstü performans sunan ve hastalarınıza istisnai konfor sağlayan doğru diş ünitesini mi arıyorsunuz?

Model One tam da aradığınız ürün olabilir.

Slide Sonsuz olanaklar Hatta onlarca seçenekten bahsetmeye bile başlamayalım. Diş ünitesinin her küçük ayrıntısını özelleştirebilir ve ihtiyaçlarınızı tamamen karşılayacak şekilde ayarlayabilirsiniz. Slide Zamansız tasarım. Model One'un tasarımının ve kullanılan malzemelerin temeli, premium Model Pro serimizden gelmektedir. Tasarım, kanıtlanmış ergonomi prensiplerini takip eder. Temel versiyonun keyfini çıkararak günlük temel faaliyetlerinizi rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz. Slide Güvenilir bir ortak. Model One, premium serimiz Model Pro'ya benzer ve daha basit mekanik ve elektronik bileşenlerle inşa edilmiştir. Kaliteli malzemelerden yapılmıştır.

Business biletler lütfen.

Gelecek sefer hastalarınız sizi ziyaret ettiğinde, onlara sanki bir limuzinde oturuyorlarmış gibi hayal etmelerini söyleyin. Neden mi? Dental endüstriden ergonomi uzmanlarıyla işbirliği yaparak bu mutlak bir başyapıt olan dental koltuğu tasarladık. Bu koltuk, müşterilerinizin fiziksel zorlanmasını azaltmak ve onları mümkün olduğunca rahat ettirmek için özel olarak tasarlandı.

"Sade" ifadesi çok mütevazı bir ifade olur.

Kontrol panelleri net ve basit bir düğme düzenlemesi, grafikler ve yüksek kaliteli bir yüzey işlemesi kullanır. Sade tuttuk, böylece dikkatinizi dağıtmadan veya hatalar yapmadan tamamen işinize odaklanabilirsiniz.

Gözlerinizi ondan ayırmak zor olabilir.

Temiz geometri, iyi tasarlanmış kullanıcı arayüzü, kompakt boyut ve mükemmel ergonomi. Tüm bunlar, Model One’ı sadece görülmeye değer bir ürün olmasının ötesinde, kullanım açısından da harika bir ürün haline getiriyor.

Dokunması hoş bir hisse sahip.

Piyasadaki en premium ürünlerle bile uyum sağlayabilen, UV dirençli ve kimyasal dirençli ASA plastik veya galvanizli yarı mat metaller gibi yüksek kalite malzemeler kullanılmıştır.

Control Panel One

Standart kontrol paneli, şu anda kullanılan mikromotorun devir bilgilerini sağlayan 5 haneli bir ekran birimi ile birlikte gelir. Bu kontrol paneli versiyonunda, koltuk, ışık, bardak ve kreşuar kontrolü için düğmeler bulunmaktadır. Ayrıca şık bir negatoskoba da sahiptir!

Control Panel One Plus

Gelişmiş kontrol paneli, tam renkli bir ekran ve aletlerinizin endodonti fonksiyonlarını kontrol etmek için ekstra düğmelerle birlikte gelir. Bu seçenek ayrıca otomatik hijyen özelliğini destekler. Micromotor DX Pro veya DX Pro Blue ile birlikte kullanılan Control Panel One Plus, ek endodontik fonksiyonları kullanmanıza olanak sağlar. Bunlar arasında otomatik geri dönme ve otomatik ileri hareket özellikleri bulunur. Hız aralığı 100 ila 40.000 RPM arasında ayarlanabilir ve tork 3.5Ncm’ye kadar ayarlanabilir.

Doğal yaşam alanımda.

Model One, her zaman tüm araçlarınıza, enstrümanlarınıza ve kontrol panellerine rahat erişim sağlar.

Her boy ve kilodaki hastalar için konforlu.

Koltuk kaldırma aralığı son derece geniştir – 31 cm ila 81.5 cm arasındadır. Bu sayede çocuk hastalarınız kolaylıkla koltuğa geçebilirler. Aynı zamanda daha kısa veya daha uzun boylu diş hekimleri için de rahat bir çalışma alanı sağlar.

Kurulum mu? Çok kolayyy.

Model One’un kurulumu çok kolay ve hızlıdır. Size teslim edildikten hemen sonra neredeyse çalışmaya başlayabilirsiniz.

Dizginleri elinde tut.

Diş hekiminin alet hortumlarının kamçılı konfigürasyonunda yönlendirdiği diş hekimi enstrümanı, bir kamçı kilidi ile donatılabilir. Bir alet kamçısı, belirlenmiş bir yuvaya yönlendirilir. Kamçı, kilidi açmak için durmaya doğru çekilir.

İlk koltukta aşk.

Bakım işlemi, "temporomandibular eklem" demeden önce tamamlanır.

Model Pro ile en sıradan görevler bile harika hissettirir. Diş ünitesine entegre edilen akıllı sistemler sayesinde, günlük bakım rutinleriniz sadece birkaç anınızı alacaktır.

Dokümanlar

Detaylı Bilgi Alın

İhtiyaçlarınız İle İlgili
Bizimle İletişime Geçebilirsiniz.

Projeniz / ihtiyaçlarınız ile ilgili bizimle iletişime geçin, formu doldurun size ulaşalım.