Model Pro 600

Akıllı diş ünitesi.

Günlük operasyonlarınızı dijitalleştirin.
Hasta memnuniyetini artırmanız için geliştirilmiş günlük iş akışı, harika tasarım ve akıllı özelliklerle etkileyin.

Yetenek ve özgüveninizi, basit ama modern bir çalışma şekliyle gösterin.

Slide Sezgisel kontroller Diplomat Connect uygulaması, diş ünitesini kolaylıkla kullanmanıza yardımcı olur. Enstrümanları, ışıkları, hijyeni ve daha fazlasını ayarlayın. İş akışınıza uyacak şekilde programlanmış ön ayarlar ve koşullu işlemler oluşturun. Model Pro 500 sizin oyun alanınız haline gelir. Slide Verimli çalışma alanı. Model Pro 500'ün çalışma alanı, siz ve ekibiniz göz önünde bulundurularak tasarlanmıştır. İşinizi yapmak çok kolay ve sezgisel hale gelir ve tasarıma derinden kök salmış ergonomik prensipler sayesinde vücudunuz üzerindeki iş günü araçları en aza indirgenir.
Slide Zarif ve pratik. Model Pro 500, diş hekimliği ofisinizin değerli bir parçası haline gelecektir. Endüstrinin en büyük zekaları tarafından tasarlanan akıllı diş ünitemiz, dünyanın en prestijli ürün tasarım yarışmalarında ödüller kazanmıştır.

Daha fazla alan sunun.

Benzersiz bir tasarım çözümü ile, diş ünitesinin koltuğu geriye taşınarak asistanınız için daha fazla çalışma alanı yaratıldı. Artık daha fazla sıkışmaya gerek yok.

Sadece iyi enerji.

Titreşimler tüm ünite tarafından emilir ve bu sayede minimuma indirilir.

Kollarınızı açın.

Model Pro’nun hareket özgürlüğü diş hekiminin tablet enstrümanlarına erişimini kolaylaştırıyor. Bu da çalışmanıza yeni ve rahat yaklaşımlar sağlıyor

Neredeyse mükemmel.

Üniteye ait koltuk kaldırma sistemini ve kreşuar gövdesini hasas ölçümlendirerek şık ve minimalist bir görünüm elde ettik.

Diş hekimliğinin geleceği
sizin ellerinizde.

Harfi harfine öyle. Akıllı diş ünitenizin tam kontrolü ve otomasyonu birkaç dokunuşla elinizin altında. Diplomat Connect uygulamamız, bir eşlik eden tablet cihazda çalışır ve Model Pro 600 ile tam entegredir.

Etkilemek için tasarlandı.

Model Pro Serisi, diş hekimliği ofisinize etkileyici görseller sunmakla birlikte kullanım kolaylığını da en üst öncelik olarak sunmak için tasarlandı. Tasarım, dünyanın en prestijli ürün tasarım yarışmalarında birden çok ödül kazandı.

İlk koltukta aşk.

Işıkları açın.

Model Pro’nun etrafındaki çalışma alanı ekibinizin en iyi performansı sergilemesi için tasarlanmıştır. Asistanınız ile restoratif bir tedavi veya kompleks bir cerrahi yapın farketmeksizin size konforlu bir çalışma sunar.

Verimli çalışma alanı.

İyi tasarlanmış tabanın yanı sıra ünitenin kol ve gövdesi sayesinde, birden fazla kişi için koltuğun etrafında çalışmak için yeterli alan bulunmaktadır.

Dans ediyormuş gibi hissettirir.

Pantografik kollarda bulunan pnömatik yaylar ve döner bileşenlerdeki yuvarlanan yataklar sayesinde hareket şaşırtıcı derecede yumuşak ve keyifli olur. Rahatça hareket edin.

Kablolar 2021'de kaldı.

Artık yerdeki kablolar üzerine takılmak yok. Model Pro, ortalama 2 ila 3 aylık pil ömrüne sahip kablosuz çok işlevli bir ayak kontrolü ile donatılabilir. Sınırlamalar olmaksızın diş ünitesini kullanın.

Çalışmanızda her şey enstrümantal.

Diş hekimi tablet tasarımı askılı veya kamçılı tercih etseniz bile tüm enstrümanlara elinizin altında sezgisel bir şekilde erişim sağlar.

Bakım işlemi, "temporomandibular eklem" demeden önce tamamlanır.

Model Pro ile en sıradan görevler bile harika hissettirir. Diş ünitesine entegre edilen akıllı sistemler sayesinde, günlük bakım rutinleriniz sadece birkaç anınızı alacaktır.

Dokümanlar

Detaylı Bilgi Alın

İhtiyaçlarınız İle İlgili
Bizimle İletişime Geçebilirsiniz.

Projeniz / ihtiyaçlarınız ile ilgili bizimle iletişime geçin, formu doldurun size ulaşalım.